Atsiskaitymo būdai:

Grynaisiais pinigais

Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą galėsite atsiskaityti parduotuvėje arba kurjeriui pristačius prekes. 

Dėmesio:prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Paysera tiesioginio mokėjimo sistema

Pateikus užsakymą, Jūs būsite nukreipti į Paysera mokėjimų sistemą. Joje Jums reikės tik pasirinkti banką, iš kurio norėsite atlikti mokėjimo operaciją, bei patvirtinti iš anksto suformuotą mokėjimą. Mokėjimas įvykdomas per kelias minutes. Atlikti mokėjimą tiesiogiai per Paysera galima esant vieno iš išvardytų bankų klientams: Paysera, AB Swedbank bankas; AB SEB bankas; AB Luminor | DNB bankas; AB Luminor | Nordea bankas ir Danske bankas. Kitų bankų klientai turėtų rinktis ir atlikti mokėjimą bankiniu pavedimu.

Elektronine bankininkyste

Internetinėje parduotuvėje dovelo.lt už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas „Swedbank“, AB „SEB bankas“, AB “Luminor Bank“, Danske Bank A/S Lietuvos filialas, AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas“. Atkreipiame dėmesį, jog kiekvienas iš paminėtų bankų pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą naudojant elektroninę bankininkystę.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

  1. Užpildykite kontaktinius duomenis ir prie apmokėjimo būdo pasirinkite “El. bankininkystė” ir savo banką.
  2. Dovelo.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į dovelo.lt

Banko pavedimu

Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį (užsisakydami prekes, užsakymo numerį gausite SMS žinute bei el. paštu). Atkreipiame dėmesį, jog bankai ir kitos kredito įstaigos pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą banko pavedimu.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB “Dovelo”

A/S:LT 02 7300 0101 6619 5843 

Bankas: Swedbank

Įmonės kodas: 305680012

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį.